KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

PodróżoVanie Ambasadorem Strefy Vanlife i targów Caravans Salon Poland

Podziel się

Kasia i Łukasz Gawlasowie, znani w świecie Vanlife, jako PodróżoVanie po raz kolejny zgodzili się zostać Ambasadorami targów Caravans Salon Poland w Poznaniu oraz targowej Strefy Vanlife. W czasie imprezy spotkamy ich zarówno w Strefie przez wszystkie cztery dni wydarzenia, jak również w sobotę na scenie, podczas ich wystąpienia.

Strefa Vanlife Bilety O targach

Amabasadorzy Vanlife

PodróżoVanie, czyli Kasia i Łukasz to jedni z najbardziej rozpoznawalnych vanliferów w polskiej blogosferze. Pięć lat temu postanowili zmienić swój styl życia, zamieszkać w vanie i ruszyć przed siebie. W trakcie podróży przejechali niemal całą Europę i mieszkali w miejscach takich jak: Turcja, Portugalia, Hiszpania, Bałkany a ostatnie kilka miesięcy w Maroko. Nie omijają też Polski, po której podróżują równie chętnie, pokazując swoim widzom i czytelnikom, że również w naszym kraju można żyć w stylu Vanlife i odkrywać inspirujące miejsca.

Na ich kanale Youtube, Instagramie i Facebooku zgromadziła się już ponad 200-tysięczna społeczność, która śledzi ich życie i czerpie z niego wiedzę i inspiracje. Swoje przygody, przemyślenia i filozofię życia przekazują również za pomocą dwóch wydanych książek autorstwa Kasi.

Kasia i Łukasz słyną też z tego, że oprócz dzielenia się swoim życiem i podróżami, chętnie pokazują świat innych vanliferów poprzez „vantoury”. W tej serii poznajemy inne vanlifowe ekipy i ich samochody od podszewki. To dobrze pokazuje moc polskiej społeczności kamperowych podróżników, której PodróżoVanie jest pełnoetatowym Ambasadorem na do dzień.

Targi i…Nowy etap

Dziś po czterech latach życia w stylu Vanlife, w własnoręcznie zbudowanym kamperze, wkraczają w kolejny etap swojego życia, które chcą kontynuować w Portugalii. Jednak zanim to nastąpi i rozpocznie się realizacja tego planu, nasi Ambasadorzy spotkają się ze swoimi widzami na targach Caravans Salon Poland w Poznaniu.

Znajdziecie ich w Pawilonie 4, poświęconym Vanlife i Retro Caravaningowi, gdzie będą mieli swoje stoisko razem z 19 innymi ekipami. Koło ich słynnego kampera LT-ka nie zabraknie atrakcji i okazji do kupienia książki, innych upominków czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Kasią i Łukaszem.

Nasi Ambasadorzy będą też gościć na Scenie Głównej targów Caravans Salon. W sobotę posłuchamy ich opowieści o Vanlife w Turcji i Maroko, gdzie dokonają swego rodzaju porównania tych dwóch popularnych wśród vanliferów destynacji.

Zapraszamy na spotkanie z Kasią i Łukaszem na tragach Caravans Salon Poland 2023 w Poznaniu.

26-29 października, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Bilety w najniższych cenach do 20 sierpnia są dostępne online: SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA TARGI