KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Rekordowa edycja Caravans Salon Poland dobiegła końca

Podziel się

Cztery dni święta caravaningu, siedem pawilonów, 530 pojazdów na ekspozycji, 20 premier i 33 274 uczestników bloku wydarzeń. Tak w skrócie można podsumować to, co działo się w ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wyjątkowa ekspozycja

Szósta edycja Caravans Salon Poland zapisze się jako największa w dotychczasowej historii wydarzenia pod kilkoma względami. Po pierwsze – ekspozycja. Stoiska i strefy na CSP 2023 wypełniły aż siedem pawilonów, co dało łącznie 45 000 m2  powierzchni wystawienniczej. Zwiedzający mogli w nich podziwiać 530 pojazdów, wyprodukowanych przez czołowych producentów. Na liście wystawców Caravans Salon pojawiło się 150 firm, w tym liderzy branży caravaningowej.  Wśród licznych modeli, jakie wypełniły pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich nie mogło zabraknąć wielu premierowych pojazdów.

Tłumy zwiedzających

Po drugie - frekwencja. W bloku wydarzeń Caravans Salon Poland, Tour Salon i Yacht Salon wzięło udział 33 274 zwiedzających. To zdecydowanie rekordowy wynik w historii targów caravaningowych w Poznaniu. Udaną frekwencją może pochwalić się także II edycja Ogólnopolskiego Zlotu Przystanek_targi. Do Poznania zjechało 300 ekip z całej Polski, które uczestniczyło w targach.

Nowy dzień dla biznesu

I wreszcie po trzecie – była to najdłuższa edycja targów Caravans Salon. Wydarzenie trwało aż cztery dni, a to za sprawą nowego Dnia Biznesowego, który zainaugurował CSP 2023. Dodatkowy dzień został zadedykowany klientom i zwiedzającym związanym z branżą caravaningową, turystyczną czy motoryzacyjną oraz przedstawicielom prasy i mediów.

Strefy specjalne

Podczas Caravans Salon Poland  nie mogło zabraknąć również stref tematycznych. Nowością była przestrzeń poświęcona offroadowi oraz RTO, gdzie znalazły się pojazdy oraz akcesoria przygotowane do podróżowania w najbardziej wymagających warunkach.

Podobnie jak w poprzednich latach pawilon 4 stał się najbardziej klimatycznym miejscem na targowej mapie, a to wszystko za sprawą stref Retro oraz Vanlife. W pierwszej z nich znalazło się ponad trzydzieści zabytkowych perełek, kamperów i przyczep, które pokazały, jak kiedyś wyglądał caravaning. Strefa została przygotowana we współpracy z ekipą Camper Majstry.

W drugiej części pawilonu 4 można było z kolei spotkać znanych twórców i podróżników. Od piątku do niedzieli 21 ekip vanliferów prezentowało swoje pojazdy, opowiadając o pasji i stylu życia na własnych zasadach. Część z nich można było również spotkać na targowej scenie, gdzie brali udział w prelekcjach i debatach. Wśród obecnych ekip znalazło się m. in. PodróżoVanie, Foxes in Eden, Van Paweł, czy Tripiarze.

Kolejna edycja już za rok

Tegoroczna edycja Caravans Salon Poland bez wątpienia zapisze w pamięci wystawców i zwiedzających jako niezwykle udane wydarzenie. Poznańskie targi z pewnością umocniły swoją pozycję największego i najważniejszego wydarzenia w branży caravaningowej w Polsce.

Kolejna edycja Caravans Salon Poland odbędzie się w październiku 2024 roku. Dokładna data zostanie ogłoszona wkrótce.