KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Scena jest gotowa!

Podziel się

Odliczanie do Targów Caravans Salon trwa, a podekscytowanie, że „to już” cały czas rośnie! Nieodłącznym elementem Targów jest pulsująca od pomysłów, inspiracji i ciekawych rozmów scena, której program skrojony jest na miarę każdego miłośnika caravaningu i podróży. Co znajdzie się w tegorocznym programie Targów? Jakie tematy poruszą uczestnicy debat i wystąpień? W jakie zakątki świata zabiorą nas blogerzy, opowiadający o swoich podróżach? Zestawienie atrakcji, przygotowanych dla zwiedzających, jest imponujące!

Tam, gdzie nie sięga wzrok. Czyli wyjątkowe historie z odległych podróży.

Integralną częścią Targów Caravans  Salon są relacje  blogerów i podróżników z  najbardziej niesamowitych, vanlifeowych wypadów. Fotorelacje, unikatowe nagrania, niepowtarzalne anegdoty, czy zaskakujące przygody co roku przyciągają przed scenę wielu słuchaczy. Dla miłośników podróży w stronę równika autorzy bloga Podróżovanie  przygotowali gorący reportaż z samej Sahary.  Za gorąco? O zimnych rejonach Islandii i przemieszczaniu się po wyspie wikingów kamperem opowie Przemek Gołembowski.  A może jeszcze dalej? Razem z ekipą Miniwersja publiczność odkryje uroki, ale i zagrożenia, jakie wiążą się z turystyką kamperową w Ameryce Południowej.

 

 

Maluch na pokładzie?  Rodzinny van life bez uszczerbku na zdrowiu i nerwach.

Foxes in Eden opowiedzą o tym, jak zmienia się styl podróżowania camperem, kiedy do ekipy dołącza dziecko. Ich sześciomiesięczna  podróż po południu Europy ukazała zalety i wady rodzinnego życia na czterech kołach. Swoimi doświadczeniami podzielą się z publicznością Targów. W familijnym stylu podróżują również Karol i Ola z Busem przez Świat.  Podczas Caravans Salon opowiedzą słuchaczom o trzymiesięcznej, rodzinnej podróży najsłynniejszą drogą świata – Amerykańską Route 66.

Od czego zacząć? kamperowe know-how dla początkujących.

O czym należy pamiętać, planując wyjazd kamperem? Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży? Na czym warto zaoszczędzić, a na czym nie? Kampermaniak,  czyli Aldona i Daniel rozwieją wiele obaw i odpowiedzą na pytania, które rodzą się w głowach początkujących miłośników podróżowania kamperem. Kwestie bezpieczeństwa w podróży będą również tematem prezentacji Kapitana Przyczepy i Mr Akumulatoraktórzy z publicznością podzielą się wiedzą na temat bezpieczeństwa instalacji, budowy i serwisowania kampera . O finansowych aspektach vanlife opowiedzą natomiast Van Paweł , czyli Maja i Michu, od których publiczność dowie się, jak rozpocząć życie w drodze z ograniczonym budżetem.

Porozmawiajmy o …

Stałym elementem programu wydarzeń na scenie Targów Caravans Salon są debaty z udziałem blogerów, specjalistów oraz miłośników wypadów na czterech kołach. Tegoroczne dyskusje dotyczyć będą trzech obszarów: podróżowania po Afryce, podróżowania po Skandynawii oraz budowania swojego vana.  Scena w Pawilonie 3a stanie się polem do wymiany doświadczeń, wiedzy i wzajemnej inspiracji.

>>>PROGRAM SCENY TARGÓW CARAVANS SALON POLAND<<<