KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Szósta edycja Caravans Salon ruszyła!

Podziel się

Za nami inauguracyjny dzień targów Caravans Salon Poland. Czwartek był zaledwie rozgrzewką przed atrakcjami, jakie czekają na zwiedzających w kolejnych dniach.

Caravans Salon Poland to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika caravaningu. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wolność i swobodę podróżowania przygotowano bogatą ekspozycję, która wypełniła po brzegi aż 7 pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na stoiskach pojawiły się znane i rozpoznawalne marki kamperów i przyczep. Łącznie na ekspozycji można spotkać kilkaset najróżniejszych pojazdów, zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem, jak i dla najbardziej wymagających klientów. Coś dla siebie znajdą również osoby poszukujące nowego namiotu, domku mobilnego, czy caravaningowych akcesoriów.

Nowość – Dzień Biznesowy

Tegoroczna edycja Caravans Salon jest dłuższa od swoich poprzedniczek. Wszystko za sprawą Dnia  Biznesowego, który dziś zainaugurował wydarzenie. Czwartek został dodany do targowego kalendarza przede wszystkim z myślą o osobach, które są zdecydowane nowego kampera lub przyczepy i chciałby swobodnie obejrzeć wszystkie prezentowane modele, aby dokonać najlepszego możliwego wyboru.

Jeszcze ciekawsze kolejne dni

W piątek targi Caravans Salon nabiorą jeszcze większego rozmachu. W pawilonie 4 wystartują dwie, bardzo ciekawe strefy tematyczne – Vanlife oraz Retro. Pierwsza z nich jest miejscem, gdzie blogerzy i właściciele nietypowych, samodzielnie skonstruowanych lub wyremontowanych kamperów i vanów, będą dzielić się swoim doświadczeniem i inspirować do podjęcia tego typu wyzwań czy do podróżowania.

Strefa Retro jest z kolei unikalną wystawą klasyków i legend caravaningu. Wystawcą może zostać każdy kto posiada starego kampera czy przyczepę. Zgłoszenia co roku przyjmuje facebookowa grupa Campermajstry, która odpowiada za rekrutację członków strefy.

W piątek wystartuje również targowa, na której odbędą się ciekawe prelekcje, spotkania oraz debaty z udziałem podróżników, vanliferów, Youtuberów oraz dziennikarzy branżowych. Zaproszeni goście chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opowiadają o przygodach, z jakimi spotkali się na swojej drodze.

Ponadto, pod koniec pierwszego dnia targów otworzone zostały bramy dla uczestników II edycji Zlotu Przystanek_targi. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających a dla uczestników zlotu, jest to znakomita okazja do spotkania, wymiany doświadczeń i zasięgnięcia rady od tej niezwykłej społeczności.

Uczestnicy Zlotu zjawią się w komplecie w piątek. W tym roku organizatorzy przygotowali ponad 200 miejsc, które wyprzedały się w zaledwie dwa dni!

Odwiedź pozostałe wydarzenia

Caravans Salon Poland jest częścią bloku poświęconego turystyce i rekreacji. Równolegle z CSP 2023 wystartowała druga edycja targów Yacht Salon, a już jutro rozpoczną się targi Tour Salon oraz Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń. W sobotę i niedzielę odbędzie się ostatnia z imprez, należących do bloku wydarzeń, czyli Rodzinny Festiwal Podróżniczy TupTup.

Bilet na Caravans Salon Poland upoważnia do udziału we wszystkich wymienionych wyżej imprezach. Gorąco zachęcamy od odwiedzenia ich po zakończeniu zwiedzania ekspozycji, poświęconej caravaningowi.