KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Tłumy podczas trzeciego dnia Caravans Salon

Podziel się

Niesprzyjająca aura nie powstrzymała miłośników caravaningu, którzy licznie odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie. W sobotę czekało na nich wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów CSP 2023.

Za nami już trzeci dzień targów Caravans Salon Poland 2023. Bogata ekspozycja, złożona z kilkuset kamperów i przyczep z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. W siedmiu pawilonach, gdzie odbywa się CSP 2023 pojawiło się dziś wielu miłośników caravaningu i podróżowania, którzy z bliska podziwiali najnowsze modele pojazdów, przygotowane przez wystawców, wśród których znalazło się aż 20 wyjątkowych premier.

Sporo działo się także na targowej scenie. W sobotę wystąpili na niej Kasia i Łukasz z PodróżoVania, Zosia i Kuba z Foxes in Eden, Miniwersja, Kapitan Przyczepa i Mr Akumulator oraz Maja i Michu z Van Paweł. W trakcie debat rozmawiano z kolei na temat vanlife’u w Maroku i w Skandynawii.

Program sceny równie ciekawie zapowiada się w niedzielę. Ostatni dzień Caravans Salon rozpocznie się od mocnego uderzenia, czyli spotkania z ekipą Busem Przez Świat, która wystąpi na scenie o godz. 11:00. Oprócz nich przed targową publicznością zaprezentują się Życie Dookoła Podróży, Calluna Trip oraz Busem Podróże Małe i Duże.  

Ostatnia szansa na udział w wydarzeniu

Tegoroczna edycja Caravans Salon Poland nieuchronnie zbliża się do zakończenia. Przed nami czwarty, ostatni dzień targów. W niedzielę bramy CSP 2023 będą otwarte dla zwiedzających od 10:00 do 16:00.  

Bilety można zakupić online na platformie ToBilet.pl, a także kasach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.