KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Wavecamper z premierą na Caravans Salon Poland 2020

Podziel się

Wavecamper, firma specjalizująca się w zabudowie minibusów na kampery zawsze przyciąga uwagę swoimi pomysłami i realizacjami, które chętnie pokazuje, co roku na targach. Tym razem Wavecamper przygotował premierę kampera na bazie Renault Trafic.

PREMIERA: Campervan Renault Trafic, produkowany w Polsce!

Premierowy pojazd od Wavecamper, to Renault Trafic Kamper, który powstał dzięki współpracy z marką Renault. W zeszłym roku firma z pod Poznania otrzymała autoryzację Renault. Owocem nawiązanej współpracy jest w pełni funkcjonalny kamper na bazie modelu Trafic. Zabudowę zaprojektowano przy wykorzystaniu pełnej funkcjonalności znanej z rozwiązań stosowanych w zabudowach tej firmy. Ponadto zaprojektowano kilka nowinek. Dzięki wspomnianej autoryzacji samochody utrzymują fabryczną gwarancję producenta, a zamówienia tych kamperów będzie można dokonywać tylko i wyłącznie w salonach Renault w całej Polsce.

Małe kampery czy też campervany mają tę zaletę i przewagę nad dużymi kamperami, że mogą nam służyć, na co dzień i być normalnym samochodem przez 365 dni w roku, dlatego wśród użytkowników są one niezwykle popularne. Nie inaczej będzie za pewne z Trafic Kamperem.

Dłuższy i bardziej funkcjonalny

Trafic kampera od wielu innych, podobnych campervanów dostępnych na polskim i europejskim rynku wyróżnia jego długość, ponieważ kamper został zabudowany na długiej wersji podwozia Renault Trafic. Dodatkowym atutem i wyróżnieniem jest też system szyn podłogowych – Airline, do których zamontowane są pojedyncze fotele dla pasażerów. Z takim systemem każdy fotel możemy dowolnie przesuwać, wyciągać czy obracać.

A to dopiero początek wymieniania jego zalet. Resztę poznacie podczas Caravans Salon Poland 2020 J

 

Wavecamper na Volkswagenie T6.1

Premierowe Renault to nie jedyne, co pokaże Wavecamper. Firma od lat słynie z zabudowy i projektów opartych na modelach marki Volkswagen. Również tym razem, zaprezentuje nam konstrukcję na bazie T6.1 - (pojazd bazowy z krótkim lub długim rozstawem osi), ofertuje wyjątkową funkcjonalność dzięki systemowi przesuwnych siedzeń z możliwością szybkiego demontażu.

Zabudowa CAMPER FLEX oferuje lodówkę kompresorową DOMETIC CRX 50, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Bardzo ważnym elementem jest kompletna zabudowa meblowa najwyższej, jakości wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

Nie zwlekaj i już dziś kup bilet na targi Caravans Salon Poland