KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

WOLNOŚĆ PORÓŻOVANIA Z IDEA GETIN LEASING NA CARAVANS SALON

Podziel się

Na Caravans Salon 2022, z własnym oryginalnym stoiskiem, debiutuje Idea Getin Leasing (IGL), którą we wrześniu br. magazyn „Polski Caravaning” zaliczył do grona najlepszych graczy polskiej branży caravaningowej. Spółka przygotowała ekskluzywną ofertę, dostępną wyłącznie w Poznaniu!

Wolność, przygoda i przyroda z pakietem korzyści

IGL już od 2018 r. proponuje klientom specjalną ofertę „Wolność podróżowania”, która zdobyła m.in. Order Finansowy 2019 i uzyskała – jako jedyna tego typu propozycja w Polsce – pozytywną rekomendację Stowarzyszenia Polska Grupa Caravaningowa. A dziś jest jedną z najchętniej polecanych przez dealerów i najczęściej wybieranych przez klientów ofert finansowania kamperów i przyczep kempingowych.

Oferta IGL uwzględnia specyficzne potrzeby pasjonatów caravaningu i umożliwia finansowanie wybranego pojazdu w formie leasingu, pożyczki lub kredytu bankowego z wpłatą wstępną już od 0% oraz dodatkowym pakietem korzyści: uproszczoną procedurą finansowania, automatyczną decyzją w kilka minut, brakiem opłaty za rejestrację i zryczałtowaną tabelą opłat i prowizji (w leasingu operacyjnym), kartą paliwową o wartości 300 zł czy nieodpłatną kartą hotelową Travel Card.

 Egzotyczne stoisko i wyjątkowa oferta tylko dla uczestników Caravanas Salon 2022

Wiemy, że kamper to wolność, przygoda i przyroda. Pozwala doświadczyć natury na swój własny sposób. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć gościom tegorocznego Salonu w Poznaniu oryginalną namiastkę egzotycznego klimatu. Zapraszam na kawę do naszego rajskiego baru, gdzie wśród soczystej zieleni, nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące finansowania kamperów i przyczep – mówi Anna Jaśkowska, Marketing Biznes Partner z Idea Getin Leasing, odpowiedzialna za targową prezentację IGL.

 

W tym roku na stoisku Idea Getin Leasing warto od razu złożyć wniosek o finansowanie kampera lub przyczepy, aby przy odbiorze wymarzonego pojazdu otrzymać dodatkowo:

  • bezpłatny voucher na 2 noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z 280 ekskluzywnych hoteli w Polsce i Europie,
  • bon na dodatkowe usługi hotelowe o wartości 80 euro.

Egzotyczną plażę IGL znajdziecie w pawilonie nr 3, stoisko nr 1.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z dealerami, specjalna oferta IGL dostępna będzie także na stoiskach: Wadowscy Campery, MTM, Smolice, Benimar, Dandys, Trans Sas, CenterCamp, MCamp, ElCamp, Auto Keller/Keller Kamp i Maroni Camper.

Do zobaczenia w Pawilonie nr 3!