KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Podziel się

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące targów Caravans Salon Poland

Bilety Zlot Przystanek_targi O targach

ODPOWIEDZI NA NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA DLA ZWIEDZAJĄCYCH CARAVANS SALON POLAND 2024

 

Dlaczego warto przyjechać na Caravans Salon Poland?

Caravans Salon Poland to jedna z kluczowych imprez branży caravaningowej w Polsce. Wywodzi się z Salonu Caravaningowego podczas Poznań Motor Show, gdzie zadebiutowała w 2012 roku. Od 2018 roku impreza zyskała drugi, jesienny termin i samodzielność.

Na Caravans Salon Poland 2024, można zobaczyć nowości i bestsellery wśród kamperów, przyczep kempingowych, sprzętu biwakowego i outdooru.

Rok 2024 to: bogata ekspozycja, 7 pawilonów wystawienniczych, niemal 45 000 m2 wystawy, dziesiątki premier i nowości na 2024, ponad 500 pojazdów na ekspozycji oraz blisko 250 czołowych marek.

Dodatkowo bilet na Caravans Salon pozwala na zwiedzenie ekspozycji targów: Tour Salon, targów Yacht Salon oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

Oprócz zwiedzenia ekspozycji nowych kamperów i przyczep, warto odwiedzić Pawilon 4 dedykowany naszym strefom specjalnym: RETRO oraz VANLIFE

 

Gdzie odbywają się targi Caravans Salon Poland 2024?

Targi Caravans Salon 2024, odbędą się na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w Pawilonach 3, 3a, 5, 5a, 7a, 8, oraz 4 natomiast Zlot Caravaningowy Przystanek_targi na Placu Marka, Placu PWK i w alejach pomiędzy pawilonami wystawienniczymi. 

Wejście na teren Caravans Salon/Tour Salon/Yacht Salon, oraz punkty obsługi klienta, będą zlokalizowane w Holu Wschodnim MTP – (duża przeszklona konstrukcja) vis a vis Mostu Dworcowego - Ulica Głogowska, Holu Zachodnim od ul. Śniadeckich oraz Holu Północnym od strony ul. Bukowskiej.

 

Jak dotrzeć na Targi do Pawilonów 3, 3a, 5, 5a,7a, 8 i 4?

Dojazd samochodem:

Wjazd dla zwiedzających odbywa się na podziemny Parking PWK od ulicy Głogowskiej. Więcej o parkingu podziemnym na targach: https://parkingpwk.pl/pl/ 

Ogólnodostępne parkingi blisko targów znajdują się w Centrum Handlowym Avenida oraz na ulicy Matejki 63.

Dojazd komunikacją miejską:

Komunikacją miejską – należy wysiąść na przystanku tramwajowym – Most Dworcowy lub Dworzec Zachodni. I skierować się do Holu Wschodniego MTP lub przystanku Bałtyk i udać się w stronę wejścia Północnego.

Dojazd pociągiem:

PKP – osoby podróżujące pociągiem, po wyjściu z Dworca PKP, powinny kierować się na Most Dworcowy

 

Przyjdę pieszo, którędy mogę wejść na Caravans Salon Poland?

Wejście na teren Caravans Salon/Tour Salon/Yacht Salon, oraz punkty obsługi klienta, będą zlokalizowane w Holu Wschodnim MTP – (duża przeszklona konstrukcja) vis a vis Mostu Dworcowego - Ulica Głogowska, Holu Zachodnim od ul. Śniadeckich oraz Holu Północnym od strony ul. Bukowskiej.

 

Jaka jest cena biletu na Caravans Salon 2024?

Bilety sprzedajemy online – do końca odbywania się targów. Podczas targów będzie możliwość zakupu biletów w kasach, ale w wyższych cenach. Szczegółowe informacje o cenach i rodzajach biletów znajdują się pod tym linkiem.

 

Czy muszę drukować bilet na Caravans Salon zakupiony online?

Nie jest to konieczne. Można wyświetlić bilet na ekranie urządzenia mobilnego (telefon). Jednak w przypadku starszych telefonów oraz tych z małym ekranem, zalecamy jednak wydruk biletu.

 

Mój bilet wygląda dziwnie, jak mogę sprawdzić czy jest ok?

Przede wszystkim nie pokazuj jego zdjęcia publicznie w internecie. To umożliwi innym osobom wydruk kodu kreskowego/QR, który upoważnia do wejścia na bramce. Możesz skontaktować się z nami najlepiej przez Facebooka Caravans Salon: https://www.facebook.com/CaravansSalon/

 

Czy mogę kupić bilety podczas trwania targów?

W trakcie trwania targów bilety będą dostępne online oraz w kasach w wejściu na targi.

 

Czy dzieci muszą płacić za bilet?

Dzieci do lat 6 włącznie nie płacą za bilet. Jednak darmową wejściówkę, dla dziecka, należy zakupić za 0 zł w systemie sprzedaży biletów (jest to jedna z opcji przy wyborze rodzaju biletu).

 

Czy honorowana jest Karta Dużej Rodziny?

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą kupić bilety na Caravans Salon 2024 w kasach oraz online.

Kartę Dużej Rodziny należy posiadać ze sobą na targach, ponieważ przy wejściu posiadacz może być poproszony o jej okazanie w celu potwierdzenia, czy może korzystać z takiego biletu.

 

Czy są bilety ulgowe np. dla studentów lub emerytów?

Bilety ulgowe są sprzedawane dla dzieci i młodzieży do 12 rż włącznie oraz dla osób niepełnosprawnych (I stopień niepełnosprawności). Szczegółowe informacje o cenach i rodzajach biletów znajdziesz tutaj

 

Czy są bilety grupowe np. dla szkół?

Nie, nie ma biletów grupowych. Szczegółowe informacje o cenach i rodzajach biletów znajdziesz tutaj

 

Czy na jednym bilecie można wchodzić i wychodzić poza teren targów?

Nie, bilety sprzedawane na Caravans Salon 2024 są jednorazowego wejścia. W przypadku Karnetu jest to jedno wejście na każdy dzień targów. Opuszczając teren targów danego dnia nie ma możliwości powrotu na targi na tym samym bilecie.

 

Czy parking jest w cenie biletu czy trzeba zakupić bilet parkingowy?

Nie, bilety sprzedawane na Caravans Salon są tylko biletami wejścia na targi. 

Czy liczba biletów lub zwiedzających jest ograniczona?

Tak. Wynika to jedynie z przepisów bezpieczeństwa i ograniczonej powierzchni targowej.

 

Kupiłem bilet np. na piątek, ale chciałbym wejść w inny dzień, co mam zrobić?

Każdy bilet wejściowy, niezależnie od terminu kiedy został zakupiony, zadziała tylko raz w dzień wybrany przez zwiedzającego.

Karnet trzydniowy zadziała jeden raz w każdy dzień targów.

 

Czy można robić zdjęcia i wsiadać do samochodów?

Można robić zdjęcia, natomiast kwestia zwiedzania kamperów i przyczep, pozostaje w decyzji wystawców.

 

Czy na terenie targów mogę kupić coś do jedzenia?

Tak – zarówno obiad jak i przekąski, napoje i słodycze znajdziesz na terenie Targów. W Pawilonach 3, 5 i 6 zlokalizowane są kawiarnie MTPcafe i punkty MTP Bistro. Specjalne strefy gastronomiczne będą zlokalizowane w Pawilonie 6 oraz 7. 

Zachęcamy też do korzystania z Restauracji Garden City na terenie MTP – Pawilon PCC.

 

Czy na terenie targów jest bankomat?

Na terenie targów można płacić bezgotówkowo (do czego zachęcamy) można też wypłacić gotówkę korzystając z funkcji cashback przy okazji dowolnych zakupów w punktach MTPcafe i MTPbistro. Maksymalny limit wypłacanej gotówki to 300 zł - karty VISA, 500 zł - karty MasterCard.
Bankomat zlokalizowany jest poza terenem targów przed Wejściem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego /ulicy Głogowskiej.

 

Czy na teren targów można wejść z psem?

Tak. Pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:

1. Trzymaj zwierzę na krótkiej smyczy, jeżeli jest to niezbędne, zadbaj również o kaganiec
2. Nie wchodź z psem do żadnego pojazdu kempingowego prezentowanego na targach
3. Posprzątaj po swoim psie - pamiętaj o wzięciu woreczków na odchody. Zadbaj o to, by pies PRZED wejściem na hale targowe załatwił swoje potrzeby fizjologiczne. Tereny zielone na obszarze wystawy to rzadkość
4. Za wszelkie szkody wyrządzone przez psa odpowiada jego właściciel
5. Pamiętaj o podstawach dla pupila: odpowiedni zapas wody pitnej oraz jedzenia (najlepiej wykorzystaj z butelki do picia dla psów, które zmieszczą się w każdym plecaku)
6. Wykorzystaj dodatkowe akcesoria: małe psy lub starsze, z problemami zdrowotnymi, świetnie będą się czuły w wózkach transportowych, które dodatkowo można zamknąć i mieć pewność, że pies z niego nie wyskoczy
7. Pamiętaj o zabraniu dokumentów potwierdzających aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz na targi Caravans Salon z psem czy bez, życzymy Ci wspaniałego pobytu i mile spędzonego czasu!

>>>>WIĘCEJ INFORMACJI O TARGACH<<<<

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Mariusz Chmura
Mariusz Chmura