KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Strefa RETRO

Podziel się

Caravaning to długa historia, która miała wielu swoich bohaterów zaczynając od Volkswagena T1 "Ogórka" poprzez T3 Westfalia czy też nasze przyczepy N126 lub amerykańskie Airstream. Wiele kamperów i przyczep z ciekawą historią, wciąż przemierza świat i polskie drogi. Chcemy je do nas zaprosić i pokazać Wam historię na żywo!

Strefa Retro Caravaning

Caravaving ma tak długą historię, że doczekał się wielu legendarnych konstrukcji i rozwiązań. Warto wciąż je pokazywać i pielęgnować. Dlatego z okazji III edycji Caravans Salon 2020 stworzyliśmy dedykowaną wystawę: Strefę RETRO, którą z powodzeniem kontynuowaliśmy w kolejnych latach i nadal kontynuujemy.  Pawilon 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich zamienił się w miejsce Stref Specjalnych - RETRO oraz VANLIFE - więcej o niej >>>TUTAJ<<<.

Do współtworzenia Strefy RETRO zaprosiliśmy Grupę Camper Majstry na czele z jej założycielem Grzegorzem "Gino" Dubrowskim oraz pasjonatów i właścicieli wyjątkowych klasycznych i zabytkowych kamperów i przyczep. Z ich pomocą możemy pokazać Państwu historię caravaningu na żywo oraz stworzyć klimatyczną strefę nawiązującą do wakacji na kempingu z lat 70 i 80. 

Również w trakcie VI edycji naszych targów w 2023 roku, Strefa RETRO będzie ważnym punktem naszej ekspozycji! I zobaczymy w niej około 25-30 klasycznych kamperów i przyczep

Jak zgłosić swój pojazd do STREFY? 

Skontaktować się z Administratorem grupy CamperMajstry, który zbiera zgłoszenia i dokonuje wyboru samochodów do Strefy:

https://www.facebook.com/groups/1817720548508739 

O targach Bilety Strefa Vanlife

O naszym Partnerze - Camper Majstrach

Jedna z największych i najaktywniejszych grup facebokowych i społeczności zrzeszających fanów Caravaningu. Pod przewodnictwem Grzegorza "Gino" Dubrowskiego działa aktywnie nie tylko w internecie, tworząc platformę do wymiany doświadczeń, porad i relacji z podróży ale również organizując i patronując wielu zlotom i eventom. Podczas Caravans Salon Campermajstry są współorganizatorem Strefy Retro w Pawilonie 4, gdzie można zobaczyć dużą liczbę niesamowitych, zabytkowych i klimatycznych pojazdów turystycznych.

Odwiedź Majstrów

 

>>>>>BILETY DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<