GOŚĆIE TARGÓW

BLOGERZY: PODRÓŻOVANIE ORAZ FOXES IN EDEN GOŚĆMI SPECJALNYMI TARGÓW CARAVANS SALON POLAND 2021 | BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY |  

Organizator:

Premiery kamperów i przyczep

02.09.2020 15:12:20

Podziel się

Jesienny termin targów, to doskonała okazja do podsumowania sezonu wiosennego i letniego oraz czas zapowiedzi i premier na kolejny rok. Wielu wystawców własnie na naszych targach prezentuje nowe modele po raz pierwszy. Sprawdź co przygotowali wystawcy na nowy sezon?

Zobacz jakie premiery pokazaliśmy na Caravans Salon Poland 2020 

Concorde - luksus najwyższej klasy

Concorde Reisemobile to znana na całym świecie marka produkująca wyjątkowo luksusowe, duże kampery będące prawdziwymi domami na kołach. Za sprawą Centrum Campingowego Kutno, ta prestiżowa marka zadebiutowała w Polsce na targach Caravans Salon 2020 

Concorde - Credo 840L Red Edition 

Concorde Credo to produkt flagowy marki. Otwarte wnętrze typu open-space, które jest już standardem w luksusowych konstrukcjach oraz eleganckie wykończenie i nowoczesny design robią wrażenie. Pojazd jest zbudowany na bazie Iveco Daily z 4 cylindrowym silnikiem 2.3l oraz 115 kW. Do tego niemal 8,5 metra długości i 2,33 m szerokości i 3,2 m wysokości. Lista wyposażenia standardowego przyprawia o zawrót głowy: TUTAJ

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

 

Concorde - Charisma 920 G z garażem

Charisma to większa i jeszcze bardziej luksusowa seria a model 920 G ma dedykowany garaż dla samochodu typu Smart lub motocykla. Podstawa to znów Iveco Daily, 4 cylindrowy i 3 litrowy silnik oraz 132 kW. Długość tego "mieszkania na kołach" to 9450 cm, szerokość 2400 a wysokość to niemal 3,5 metra. Duża sypialnia z łożem małżeńskim, przestronny salon i kuchnia oraz funkcjonalna łazienka oraz wszelkiego typu udogodnienia dla maksymalnego komfortu jazdy i mieszkania. Szczegóły techniczne TUTAJ.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

 

Adria - Adria Astella

Nowoczesna Adria Astella, według pierwotnych planów, miała zostać pokazana szerokiej publiczności na wiosennych targach Motor Show. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany, ale „co się odwlecze to nie uciecze” więc ostatecznie premiera targowa odbyła się na Caravans Salon 2020 w Poznaniu. Połączenie domku mobilnego z przyczepą kempingową, najnowsze rozwiązania technologiczne i przede wszystkim wyjątkowy design, który wyprzedził swoją epokę - tak w kilku słowach można zaprezentować Astellę.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

Niesmann + Bischoff - iSmovie - ultralekka integra

iSmovie - jedyny w Polsce premierowy pokaz, ultralekkiego kampera typu integra od luksusowego niemieckiego producenta Niesmann+Bischoff. Niewielka waga (zaledwie 2800 kg), 7 metrów długości, przestrzeń do jazdy i spania dla 5 osób, niecodzienne rozwiązania i nowoczesny design sprawiają, że pojazd wyróżnia się wśród wszystkich dostępnych na rynku propozycji. Premiera odbyła się podczas Caravans Salon 2020 na stoisku oficjalnego dystrybutora marki, firmy m-Camp. 

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

Pilote - V630 J campervan

Pilote V630 J - najnowszy van ze stajni grupy Pilote z podnoszonym dachem. Pod maską znajdziemy niezawodny silnik Fiat o pojemności 2.3l i mocy 140KM. Zwinny, ekonomiczny i luksusowy - idealne rozwiązanie dla aktywnej, 4 osobowej rodziny.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

Pilote - V600 G campervan

Pilote V600 G - najnowszy van ze stajni grupy Pilote z podnoszonym dachem. Pod maską znajdziemy niezawodny silnik Fiat o pojemności 2.3l i mocy 140KM. Zwinny, ekonomiczny i luksusowy - idealne rozwiązanie dla aktywnej, 4 osobowej rodziny.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

 

Wavecamper - Renault Trafic Camper

Premierowy pojazd od Wavecamper, to Renault Trafic Kamper, który powstał dzięki współpracy z marką Renault. W zeszłym roku firma z pod Poznania otrzymała autoryzację Renault. Owocem nawiązanej współpracy jest w pełni funkcjonalny kamper na bazie modelu Trafic. Zabudowę zaprojektowano przy wykorzystaniu pełnej funkcjonalności znanej z rozwiązań stosowanych w zabudowach tej firmy.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie

Dethleffs - kamper Just 90 T7057 DBM/EB.

Just 90 to kompaktowe i funkcjonalne 4 osobowe półintegry na bazie Fiata Ducato, dostępne w 6 wersjach. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w silnik o mocy 120 KM. Zaprezentowany na Targach Caravans Salon model to absolutna nowość w ofercie.

Dethleffs - przyczepa Beduin Scandinavia

Beduin Scandinavia ma się stać flagową serią Dethleffs, o pięknym wyglądzie, świetnych funkcjonalnościach oraz przede wszystkim, doskonałym przystosowaniem do kempingu zimowego!

Hobby- Prestige 560 FC

Hobby 560 FC - Na rok 2021 wszystkie modele Prestige uzyskały nowy design natchniony skandynawskim klimatem. Model FC to udoskonalenie znanego modelu CFe, w którym dodano komfortową łazienkę z oddzielną kabiną prysznicową - idealne rozwiązanie dla podróżujących we czwórkę.

Więcej informacji... kliknij w zdjęcie