Organizator:

Zlot Przystanek_targi

Podziel się

Informator Zlotowy Regulamin Zlotu Przystanek_targi Co, gdzie, kiedy Mapa targów / Plany Pawilonów

 

Przystanek_targi 

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy przy targach Caravans Salon Poland 2022

Tak jak przy poprzednich edycjach Caravans Salon, oraz Poznań Motor Show, nieodłącznym elementem imprezy jest zlot caravaningowy. Plac Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających a dla uczestników zlotu, jest to znakomita okazja do spotkania oraz zapoznania się z aktualną ofertą najważniejszych producentów sprzętu caravaningowego, którzy są "pod ręką" prezentując swoją ofertę na Caravans Salon 2022.

W pierwszej puli przygotowaliśmy dla Państwa około 170 parceli na Placu Marka (tradycyjne miejsce zlotu) po ich wyprzedaniu postaramy się uruchomić dodatkowe pule (również na terenie targów) w miarę naszych możliwości. 

PODSTAWOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE 

WJAZD NA ZLOT – PLAC MARKA I PULA

BRAMA NR 7 (od ulicy Bukowskiej) – współrzędne gps: 52.406501, 16.909840

Czwartek 20.10.2022 – od 19:00 do 22:00

Piątek 21.10.2021 – od 8:00 do 22:00

UWAGA: numer zakupionej parceli znajduje się na pobranym dokumencie wjazdu nad kodem QR – parkujemy na swojej parceli!

Sobota 25.09.2021od 8:00 do 17:00 – Brama nr 7 (wjazd od ulicy Bukowskiej)

 

WJAZD NA ZLOT – PLAC MARKA II PULA – WAŻNE ABY NIE POMYLIĆ BRAM

BRAMA NR 1 od ulicy Śniadeckich

Czwartek – brak możliwości wjazdu ze względu na odbywanie się innego wydarzenia w tym miejscu

Piątek 21.10.2021 – od 8:00 do 23:00

Sobota 25.09.2021– od 8:00 do 17:00

 

BIURO ZLOTU/PAKIETY

Po zajęciu swojej parceli kierujemy się do BIURA ZLOTU, które jest zlokalizowane w Pawilonie 3 tam gdzie Biuro Obsługi targów – tam każda załoga otrzyma identyfikatory i Pakiet Zlotowy.

BIURO ZLOTU – godziny otwarcia: Sobota 9:00-20:00 | Sobota: 09:00-17:00

 

PLAN PARCELI W STREFIE PLAC MARKA

PLAN PARCELI W STREFIE PARKING P5

W CENIE PARCELI: 

- Możliwość spędzenia 3 dni na terenie targów oraz wejściówki z wielokrotnym wejściem na targi Caravans Salon, Tour Salon, Yacht Salon i Festiwal Śladami Marzeń

- Dostęp do przyłączy prądu (do 50 m od parceli), Sanitariatów i serwisu/zlewni 

- Pakiet zlotowy - gadżety, upominki i niespodzianka od organizatora 

- Katalogi, vouchery, oferty promocyjne i inne materiały od partnerów zlotu/wystawców 

- Udział w biesiadzie/wieczorze integracyjnym (sobota) - dla 2 osób

...

- Lista świadczeń i atrakcji może ulec powiększeniu - pracujemy aby ugościć Państwa jak najlepiej :)

FAQ - NAJCZĘŚCIE ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT ZLOTU

Czy zakup parceli uprawnia do nocowania w kamperze/przyczepie podczas targów? 

  • TAK, zakup parceli gwarantuje możliwość przebywania na niej przez wszystkie dni targów licząc od godzin porannych piątek do niedzieli do około 18-19. 

Czy dziecko w załodze musi mieć swój bilet? 

  • Dzieci do 7 rż. (włącznie) nie potrzebują biletu (dostaną swój identyfikator zlotowy) natomiast dzieci od 8 rż wzwyż muszą już mieć swój bilet "Dodatkowa osoba w kamperze" (75/100zł w zależności od terminu zakupu)

Którego dnia targów odbędzie się biesiada/wieczór integracyjny?

  • Najprawdopodobniej w piątek, ale na ostateczne ustalenia i szczegóły dajemy sobie czas do końca września. Na pewno poinformujemy o tym odpowiednio wcześnie. 

Czy zlotowicze mogą opuszczać teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie pobytu? 

  • TAK, bilet zlotowicza oraz identyfikator otrzymany w Biurze Zlotu, pozwalają na wielokrotne wejście na teren MTP. Jesteście Państwo nie tylko naszymi gośćmi ale też gośćmi miasta Poznań, które warto zobaczyć czy zwiedzić. Ze swojej strony postaramy się to umożliwić i podpowiedzieć np. umieszczając wskazówki/przewodniki w Pakiecie Zlotowym

Czy na zlot można zabrać psa lub inne małe zwierzę? 

  • Co do zasady na terenie MTP w czasie targów nie można przyprowadzać ze sobą zwierząt. Jednak jeśli pies jest mały i będzie przebywać tylko w strefie zlotu w okolicy kampera i w kamperze, nie mamy z tym problemu. Należy jednak pamiętać aby bezwzględnie nie zabierać psa na ekspozycje do pawilonów, gdzie mógłby np. uszkodzić jakiś wystawiany pojazd. 

POZNAJ PARTNERÓW ZLOTU PRZYSTANEK_TARGI

CAMPER SYSTEM - PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE KEMPINGÓW I MARIN

Camper System tworzy infrastrukturę caravaningu. Jest polskim producentem kolumn serwisowych i zlewnych umożliwiających dostęp do wody, prądu oraz opróżniania nieczystości płynnych (stacja zlewna) z kampera lub przyczep kempingowych oraz autokarów (WC-BUS). Wraz z produktem zapewniają kompleksową promocje powstałej infrastruktury oraz doradztwo przy projektowaniu oraz tworzeniu kamperowisk i kamperparków. 

 

CAMPER PARK SAUNA ANNOPOLE

Camper Park zlokalizowany przy rodzinnym browarze rzemieślniczym Gzub w Annopolu, 7 km od Środy Wielkopolskiej, 40 km od Poznania. Całoroczny Camper Park wyposażony jest w stanowisko serwisowe firmy Camper System do opróżnienia wody szarej i czarnej oraz poboru czystej wody do kamperów i przyczep. Do dyspozycji caravaningowców przygotowanych jest 10 stanowisk postojowych z dostępem do prądu.

Na terenie kamperowiska znajduje się zaplecze sanitarne (WC oraz prysznice). Szukający relaksu mają do dyspozycji opalaną drewnem saunę oraz balie z ciepłą i zimną wodą. Dodatkowo do dyspozycji gości jest klimatyczne zaplecze socjalne. Nie można zapomnieć o głównej atrakcji tego miejsca, czyli rzemieślniczym browarze. Zainteresowani mogą udać się na zwiedzanie warzelni oraz degustację piwa wytwarzanego w zgodzie z zasadami belgijskich trapistów.

BROWAR RZEMIEŚLNICZY GZUB

Gzub jest niewielkim browarem rzemieślniczym, działającym na rynku piwa nieprzerwanie od 6 lat. Warzą swoje piwo z czystego zamiłowania do rzemiosła, używając najlepszych składników i stosując własne receptury. Na swoim koncie mają wiele sukcesów i wyróżnień, w tym Złoty Medal Targów Smaki Regionów z 2021 roku. Należą również do sieci Dziedzictwa Kulinarnego - Wielkopolska. Codziennie dostarczają swoje piwo do setek zadowolonych klientów, co stanowi dla nich motor napędowy do dalszych działań. Nie miałeś okazji spróbować jeszcze ich piwa? - poznasz je na zlocie :) 

Browar będzie miał swoje stanowisko w Pawilonie 4 przy Strefie Vanlife

 

>>>>BILETY NA TARGI CARAVANS SALON POLAND<<<<