Organizator:

Zlot Przystanek_targi

Podziel się

REGULAMIN ZLOT PRZYSTANEK TARGI 2023 Informator Zlotowy 2023 Program wydarzeń Mapa targów / Plany Pawilonów

Przystanek_targi 

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy przy targach Caravans Salon Poland 2023

Tak jak przy poprzednich edycjach Caravans Salon, oraz Poznań Motor Show, nieodłącznym elementem imprezy jest zlot caravaningowy. Plac Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających a dla uczestników zlotu, jest to znakomita okazja do spotkania oraz zapoznania się z aktualną ofertą najważniejszych producentów sprzętu caravaningowego, którzy są "pod ręką" prezentując swoją ofertę na Caravans Salon Poland.

PARCELE ZLOTOWE NA EDYCJĘ 2023 ZOSTAŁY WYPRZEDANE

PODSTAWOWE INFORMACJE O PRACELACH NA ZLOT W 2023 ROKU

Co wchodzi w cenę pakietu na zlot?

Parcele na zlot będą kosztować 320 zł, natomiast później po 10 sierpnia 360 zł chyba, że wyprzedadzą się w pierwszym terminie. Nie będzie możliwości zakupu parceli na miejscu na targach.

Cena zawiera:

 • Załoga to 2 osoby dorosłe + dzieci do 7 rż
 • Numerowane miejsce postojowe o wymiarach 3x9 m na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dostępne od czwartku 26 października od godziny 18:00 do niedzieli 29 października do godziny 18:00
 • Bilety wielokrotnego wejścia na 4 imprezy: targi Caravans Salon, Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń na 3 dni od 27 do 29.10.2023
 • 2 zaproszenia na wieczorną Biesiadę z poczęstunkiem i muzyką na żywo (termin zostanie podany bliżej targów) – dzieci do 7 rż bezpłatnie
 • Dostęp do przyłącza prądu w odległości do 50 metrów od parceli (prąd też jest w cenie)
 • Pakiet gadżetów od organizatora oraz upominków od sponsorów i partnerów
 • Specjalne oferty rabatowe w sklepie z gadżetami Caravans Salon
 • Dostęp do sanitariatów i źródła wody do uzupełnienia w kamperach
 • Dostęp do zlewni Camper System do zrzutu kaset z fekaliami
Strefy zlotowe
Podczas tegorocznego Zlotu parcele zostaną podzielone na 3 strefy:
 • Strefa Imprezowa - największa przestrzeń Zlotu, zlokalizowana na Placu Marka. W tej strefie do sprzedaży zostanie udostępnionych 190 miejsc. Cisza nocna będzie w tym miejscu trwała o godzinę krócej niż w pozostałych strefach

 

 • Sektor Rodzinny - Plac Pewuka - sektor dedykowany rodzinom oraz osobom, którzy cenią sobie spokój. W tej strefie udostępnimy 68 miejsc. Cisza nocna w tym miejscu będzie obowiązywać wcześniej. 
 • Sektor Rodzinny - Plac P5 - sektor również dedykowany rodzinom oraz osobom, którzy chcieliby mieć parcelę na Zlocie w spokojniejszym miejscu. W tej strefie udostępnimy 42 miejsca. Cisza nocna w tej strefie będzie obowiązywać wcześniej.
FAQ - NAJCZĘŚCIE ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT ZLOTU

Czy zakup parceli uprawnia do nocowania w kamperze/przyczepie podczas targów? 

 • TAK, zakup parceli gwarantuje możliwość przebywania na niej przez wszystkie dni targów licząc od godzin wieczornych w czwartek do niedzieli do około 18-19. 

Czy dziecko w załodze musi mieć swój bilet? 

 • Dzieci do 7 rż. (włącznie) nie potrzebują biletu (dostaną swój identyfikator zlotowy) natomiast dzieci od 8 rż wzwyż muszą już mieć swój bilet "Dodatkowa osoba w kamperze" 

Którego dnia targów odbędzie się biesiada/wieczór integracyjny?

 • Najprawdopodobniej w piątek, ale na ostateczne ustalenia i szczegóły dajemy sobie czas do końca września. Na pewno poinformujemy o tym odpowiednio wcześnie. 

Czy zlotowicze mogą opuszczać teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie pobytu? 

 • TAK, bilet zlotowicza oraz identyfikator otrzymany w Biurze Zlotu, pozwalają na wielokrotne wejście na teren MTP. Jesteście Państwo nie tylko naszymi gośćmi ale też gośćmi miasta Poznań, które warto zobaczyć czy zwiedzić. Ze swojej strony postaramy się to umożliwić i podpowiedzieć np. umieszczając wskazówki/przewodniki w Pakiecie Zlotowym

Czy na zlot można zabrać psa lub inne małe zwierzę? 

 • Co do zasady na terenie MTP w czasie targów nie można przyprowadzać ze sobą zwierząt. Jednak jeśli pies jest mały i będzie przebywać tylko w strefie zlotu w okolicy kampera i w kamperze, nie mamy z tym problemu. Należy jednak pamiętać aby bezwzględnie nie zabierać psa na ekspozycje do pawilonów, gdzie mógłby np. uszkodzić jakiś wystawiany pojazd.