Organizator:

Zlot Przystanek_targi

Podziel się

Przystanek_targi 

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy przy targach Caravans Salon Poland 2023

Tak jak przy poprzednich edycjach Caravans Salon, oraz Poznań Motor Show, nieodłącznym elementem imprezy jest zlot caravaningowy. Plac Marka na Międzynarodowych Targach Poznańskich zostaje udostępniony załogom kamperowym z całej Polski i nie tylko. Zlot jest niewątpliwie jedną z atrakcji dla zwiedzających a dla uczestników zlotu, jest to znakomita okazja do spotkania oraz zapoznania się z aktualną ofertą najważniejszych producentów sprzętu caravaningowego, którzy są "pod ręką" prezentując swoją ofertę na Caravans Salon Poland.

Więcej informacji o zlocie i starcie sprzedaży parcel - wkrótce

 

FAQ - NAJCZĘŚCIE ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT ZLOTU

Czy zakup parceli uprawnia do nocowania w kamperze/przyczepie podczas targów? 

  • TAK, zakup parceli gwarantuje możliwość przebywania na niej przez wszystkie dni targów licząc od godzin wieczornych w czwartek do niedzieli do około 18-19. 

Czy dziecko w załodze musi mieć swój bilet? 

  • Dzieci do 7 rż. (włącznie) nie potrzebują biletu (dostaną swój identyfikator zlotowy) natomiast dzieci od 8 rż wzwyż muszą już mieć swój bilet "Dodatkowa osoba w kamperze" 

Którego dnia targów odbędzie się biesiada/wieczór integracyjny?

  • Najprawdopodobniej w piątek, ale na ostateczne ustalenia i szczegóły dajemy sobie czas do końca września. Na pewno poinformujemy o tym odpowiednio wcześnie. 

Czy zlotowicze mogą opuszczać teren Międzynarodowych Targów Poznańskich w czasie pobytu? 

  • TAK, bilet zlotowicza oraz identyfikator otrzymany w Biurze Zlotu, pozwalają na wielokrotne wejście na teren MTP. Jesteście Państwo nie tylko naszymi gośćmi ale też gośćmi miasta Poznań, które warto zobaczyć czy zwiedzić. Ze swojej strony postaramy się to umożliwić i podpowiedzieć np. umieszczając wskazówki/przewodniki w Pakiecie Zlotowym

Czy na zlot można zabrać psa lub inne małe zwierzę? 

  • Co do zasady na terenie MTP w czasie targów nie można przyprowadzać ze sobą zwierząt. Jednak jeśli pies jest mały i będzie przebywać tylko w strefie zlotu w okolicy kampera i w kamperze, nie mamy z tym problemu. Należy jednak pamiętać aby bezwzględnie nie zabierać psa na ekspozycje do pawilonów, gdzie mógłby np. uszkodzić jakiś wystawiany pojazd.