Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu turystycznego.

Targi Caravans Salon Poland to czołowa impreza caravaningowa w Polsce. Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

IV Edycja targów Caravans Salon jest zaplanowana na 24-26 września 2021 roku.

Kampery, przyczepy kempingowe, sprzęt turystyczny, zlot caravaningowy i ciekawi goście - zapraszamy wszystkich entuzjastów podróży i motoryzacji!

 

Odpowiednie miejsce dla rozwijającej się branży i sposobu życia

Caravans Salon Poland 2021 to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni.

Edycja w roku 2020 okazała się pod wieloma względami rekordowa, zarówno jeśli chodzi o frekwencję, jak również ilość wystawców, eksponatów oraz premier targowych. 

Caravaning w Polsce stale się rozwija, co potwierdzają badania rynku i opinii publicznej. Polacy doceniają swobodę i bezpieczeństwo podróżowania kamperem czy z przyczepą. Zmienia się również wiek posiadaczy kamperów. To już nie domena osób starszych, a sposób podróżowania dla wszystkich. Targi to świetne miejsce do spotkań z innymi pasjonatami oraz do podjęcia decyzji zakupowych na kolejny sezon. 

 

Zlot Caravaningowy, Mistrzostwa Polski i Strefa RETRO 

Nie lada gratką jest też  Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - na którym pojawia się ponad 170 ekip ze swoimi niesamowitymi pojazdami. Jest to dobra okazja do wymiany doświadczeń i zasięgnięcia rady od tej niezwykłej społeczności.

W 2021 odbędzie się XIII edycja Zlotu Caravaningowego w Poznaniu.

Elementem Zlotu są również Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów. 

 

Nowością zapoczątkowaną podczas III edycji targów w 2020 roku jest zorganizowanie Strefy RETRO, czyli wystawy klasyków i legend caravaningu. Wystawcą może zostać każdy kto posiada starego kampera czy przyczepę.