KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

O targach

Podziel się

Największe w Polsce targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu turystycznego. Wszystko dla caravaningu i turystyki kempingowej.

Bilety Podsumowanie edycji 2023 Katalog Wystawców 2023

Targi Caravans Salon Poland to największa impreza caravaningowa w Polsce. 

VI edycja targów Caravans Salon była największym polskim wydarzeniem caravaningowym od wielu lat. Przygotowaliśmy aż 7 pawilonów wystawienniczych o powierzchni ponad 45 000 m2, które zapełniły się w całości caravaningiem. Setki kamperów i przyczep, akcesoria, strefy specjalne i goście, to część atrakcji które oferuje nasza impreza! Odwiedź targi i zakochaj się w caravaningu tak jak my!

Termin: 03-06 października 2024
Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie,
Bilety: w sprzedaży dostępne na www.tobilet.pl 

GODZINY OTWARCIA TARGÓW 

Czwartek - 10:00 - 18:00

Piątek - 10:00 - 18:00

Sobota - 10:00 - 18:00

Niedziela - 10:00 - 16:00

Kampery, przyczepy kempingowe, kampervany, zabudowy, systemy modułowe, sprzęt turystyczny i biwakowy, zlot caravaningowy, Strefa Retro i Vanlife a także ciekawi goście - zapraszamy wszystkich entuzjastów podróży, przygody oraz  motoryzacji!

Najlepsze miejsce dla rosnącej i popularnej branży

Caravans Salon Poland to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w Polsce i regionie. Podczas 4 dni imprezy, swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce oraz dziesiątki innych firm związanych w różny sposób z branżą caravaningową. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni.

Edycja w roku 2023 okazała się pod wieloma względami rekordowa w skali naszego kraju, zarówno jeśli chodzi o frekwencję, jak również ilość wystawców, eksponatów oraz premier targowych, których mieliśmy ponad 20. 

Na edycję nr VII przygotujemy tak samo wiele atrakcji: 

  • 7 pawilonów wystawienniczych 
  • Ponad 45 000 m2 powierzchni do dyspozycji wystawców
  • Blisko 300 załóg na zlocie Przystanek_Targi
  • Ponad 500 pojazdów na ekspozycji
  • Ponad 250 prezentowanych marek (zarówno pojazdów jak i akcesoriów i usług)
  • Strefy specjalne i goście - Vanliferzy, influencerzy czy dziennikarze branżowi

>>>Zobacz jak było na VI edycji Caravans Salon Poland w Poznaniu

Nie tylko kampery - kompleksowa ekspozycja caravaningowa

Caravaning to nie tylko kampery i przyczepy kempingowe, ale dziesiątki innych kreatywnych rozwiązań, które pozwalają na podróżowanie w caravaningowym stylu. Podczas targów na ekspozycji widać praktycznie każdy aspekt i każdą postać turystki caravanigowej. 

Warto poczytać o tym, jak bogata jest tematyka poruszana na targach: TUTAJ 

 

Caravaning w Polsce stale się rozwija, co potwierdzają badania rynku i opinii publicznej. Polacy doceniają swobodę i bezpieczeństwo podróżowania kamperem czy z przyczepą. Ponad 72% naszych rodaków deklaruje chęć sprawdzenia kampera lub przyczepy jako sposobu spędzenia wakacji!

Zmienia się również wiek posiadaczy kamperów. To już nie domena osób starszych, a sposób podróżowania dla wszystkich. Targi to świetne miejsce do spotkań z innymi pasjonatami oraz do podjęcia decyzji zakupowych lub decyzji o pierwszym wyjeździe na kolejny sezon.

To również miejsce, gdzie można w jednym miejscu i czasie poznać i porównać ze sobą ofertę wszystkich producentów i firm z branży, a także zapoznać się z niemal każdym rodzajem pojazdów i rozwiązań dostępnych na rynku, bez konieczności odwiedzania kilku salonów. 

PLAN BLOKU TARGÓW W 2023 ROKU 

Zlot Caravaningowy Przystanek_targi, Strefa RETRO i nowa Strefa Hand Made

Nie lada gratką jest też  Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - PRZYSTANEK_TARGI. Jest to dobra okazja do wymiany doświadczeń i zasięgnięcia rady od tej niezwykłej społeczności.

W 2024 odbędzie się kolejna odsłona Zlotu Caravaningowego w Poznaniu, który tradycyjnie zapełni Plac Marka oraz przestrzeń między pawilonami wystawienniczymi. Tym razem przygotowaliśmy ponad 300 miejsc!

>>>>WIĘCEJ O ZLOCIE CARAVANINGOWYM<<<<

Strefa RETRO i Vanlife

Tradycją zapoczątkowaną podczas III edycji targów w 2020 roku jest zorganizowanie Strefy RETRO, czyli wystawy klasyków i legend caravaningu. Wystawcą może zostać każdy kto posiada starego kampera czy przyczepę - zgłoszenia przyjmuje facebookowa grupa Campermajstry.  

Przy okazji VII edycji zostanie też zorganizowana Strefa Vanlife, gdzie blogerzy i właściciele nietypowych, samodzielnie skonstruowanych lub wyremontowanych kamperów i vanów, będą dzielić się swoim doświadczeniem i inspirować do podjęcia tego typu wyzwań czy do podróżowania

Wyjątkowi goście na scenie - spotkania i inspiracje

Caravans Salon Poland to również doskonała okazja do spotkania i posłuchania ciekawych gości. Co roku zaproszeni blogerzy, podróżnicy, Youtuberzy czy dziennikarze branżowi, opowiadają o swoich doświadczeniach i przygodach na scenie targów oraz w Strefie Vanlife.

W poprzednich edycjach odwiedzili nas między innymi: Podróżovanie, Foxes in Eden, Tripciak Crew, CallunaTrip, Kamperem przez Świat czy Vincent Van. 

Podczas VI edycji targów Caravans Salon Poland również nie zabraknie wyjątkowych gości! Przygotowaliśmy miejsce dla ponad 20 ekip vanliferów w Pawilonie 4. 

Czołowe marki, producenci, dealerzy i wypożyczalnie

Targi to doskonała okazja do spotkania z producentami i dealerami kamperów i przyczep, bezpośredniego porównania oferty i pojazdów w jednym miejscu i czasie oraz kupna/wynajmu kampera, a dla wystawców, okazja do wymiany doświadczeń, prezentacji oferty i finalizacji umów. Dlatego Caravans Salon przyciąga co roku czołówkę branży, producentów, dealerów, dystrybutorów i detalistów. 

4 imprezy na 1 bilecie - Caravans Salon, Yacht Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń 

Kupując bilet na Caravans Salon Poland nasi goście będą mogli wziąć udział również w trzech imprezach towarzyszących: 

Yacht Salon - targi jachtów, łodzi i sportów wodnych

Yacht Salon to wyjątkowe przedsięwzięcie adresowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą - zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie. 

Podczas 4 dni pasjonaci wodnych przygód zapoznają się z ofertą producentów dystrybutorów łodzi i jachtów oraz sportów wodnych, a także zaspokoją głód fachowej wiedzy. Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie związani z wodą, znajdą swoje miejsce gdzie będą mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem i przygodami. 

Więcej informacji na stronie YACHT SALON

Tour Salon - targi turystyki i regionów

Targi turystyczne z ponad 30 letnią tradycją, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. Tegoroczna edycja odbędzie się z mocnym akcentem na turystykę krajową, a wystawcy i partnerzy targów, w tym przedstawiciele regionów i organizacji turystycznych, udowodnią, że Polska to kraj mający wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Tour Salon to także inspirujący program wydarzeń. 

Więcej informacji na stronie TOUR SALON

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń 

To już kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez dla polskich podróżników. Idealna okazja do znalezienia podróżniczych inspiracji, zgłębienia wiedzy na temat ciekawych regionów, poznania pasjonatów, ciekawych podróżników, autorów książek podróżniczych czy znalezienia towarzyszy podróży. Krótko mówiąc, celem festiwalu jest inspirowanie siebie nawzajem i dzielenie się globtroterską wiedzą w przyjaznej atmosferze – i to bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, dotychczasowe doświadczenia podróżnicze czy budżet przeznaczany na wyprawę. Szczególne miejsce w gronie gości należy do osób, które mimo przeciwności losu jak np. niepełnosprawność czy trudniejszej sytuacja życiowej znajdują odwagę, by pokazać światu, że twórczo podróżować każdy może, a przeszkody w spełnianiu marzeń są tylko „w naszych głowach”.

Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Prelegenci powalczą o nagrodę „Złoty Ślad”, wartościowe nagrody rzeczowe oraz uznanie publiczności.

Więcej informacji na stronie ŚLADAMI MARZEŃ