Organizator:

O targach

Podziel się

Targi kamperów, przyczep kempingowych i sprzętu turystycznego.

Targi Caravans Salon Poland to czołowa impreza caravaningowa w Polsce. 

IV Edycja targów Caravans Salon zapowiada się pod wieloma względami wyjątkowo, odwiedź targi i zakochaj się w caravaningu tak jak my!
Termin: od 21 do 23 października 2022 roku 
Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie,
Bilety: Bilety w przedsprzedaży (wkrótce)

>>>>NAJNOWSZE INFORMACJE O WYSTAWCACH I ATRAKCJACH - KLIKNIJ<<<<

Kampery, przyczepy kempingowe, sprzęt turystyczny, zlot caravaningowy, strefa Retro i Hand Made oraz ciekawi goście - zapraszamy wszystkich entuzjastów podróży i motoryzacji!

Odpowiednie miejsce dla rosnącej i popularnej branży

Caravans Salon Poland 2022 to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę zaprezentują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni.

Edycja w roku 2021 okazała się pod wieloma względami rekordowa, zarówno jeśli chodzi o frekwencję, jak również ilość wystawców, eksponatów oraz premier targowych, których mieliśmy ponad 20. 

Zobacz jak było na III  i IV edycji Caravans Salon Poland w Poznaniu

Caravaning w Polsce stale się rozwija, co potwierdzają badania rynku i opinii publicznej. Polacy doceniają swobodę i bezpieczeństwo podróżowania kamperem czy z przyczepą. Zmienia się również wiek posiadaczy kamperów. To już nie domena osób starszych, a sposób podróżowania dla wszystkich. Targi to świetne miejsce do spotkań z innymi pasjonatami oraz do podjęcia decyzji zakupowych na kolejny sezon. 

Zlot Caravaningowy, Strefa RETRO i nowa Strefa Hand Made

Nie lada gratką jest też  Ogólnopolski Zlot Caravaningowy - na którym pojawia się blisko 170 ekip ze swoimi niesamowitymi pojazdami. Jest to dobra okazja do wymiany doświadczeń i zasięgnięcia rady od tej niezwykłej społeczności.

W 2021 odbędzie się XIII edycja Zlotu Caravaningowego w Poznaniu, który tradycyjnie zapełni Plac Marka oraz przestrzeń między pawilonami wystawienniczymi

WIĘCEJ O ZLOCIE CARAVANINGOWYM

Nowością zapoczątkowaną podczas III edycji targów w 2020 roku jest zorganizowanie Strefy RETRO, czyli wystawy klasyków i legend caravaningu. Wystawcą może zostać każdy kto posiada starego kampera czy przyczepę. 

Przy okazji IV edycji zostanie też zorganizowana Strefa Hand Made, gdzie właściciele nietypowych, samodzielnie skonstruowanych lub wyremontowanych kamperów i vanów, będą dzielić się swoim doświadczeniem i inspirować do podjęcia tego typu wyzwań czy do podróżowania

Wyjątkowi goście na scenie - spotkania i inspiracje

Caravans Salon Poland to również doskonała okazja do spotkania i posłuchania ciekawych gości. Co roku zaproszeni blogerzy, podróżnicy, Youtuberzy czy dziennikarze branżowi, opowiadają o swoich doświadczeniach i przygodach w specjalnej strefie z prelekcjami i spotkaniami autorskimi.

W tym roku zapowiadają się również znamienici goście, swój udział w Targach potwierdzili już znani Youtuberzy Van-Life'owi:

  • Podróżowanie 
  • Foxes in Eden
  • Vandalvan

Czołowe marki, producenci, dealerzy i wypożyczalnie

Targi to doskonała okazja do spotkania z producentami i dealerami kamperów i przyczep, bezpośredniego porównania oferty i pojazdów w jednym miejscu i czasie oraz kupna/wynajmu kampera, a dla wystawców, okazja do wymiany doświadczeń, prezentacji oferty i finalizacji umów. Dlatego Caravans Salon przyciąga co roku czołówkę branży, producentów, dealerów, dystrybutorów i detalistów. 

W tym roku swój udział zapowiedzieli już między innymi:

3 imprezy na 1 bilecie - Caravans Salon, Tour Salon i Festiwal Śladami Marzeń 

W tym roku kupując bilet na Caravans Salon Poland nasi goście będą mogli wziąć udział również w dwóch imprezach towarzyszących: 

  • Tour Salon - targi turystyczne z niemal 30 letnią tradycją, które co roku inspirują miłośników podróży dalekich i bliskich do poznawania nowych miejsc i odkrywania nowych pasji. Tegoroczna edycja odbędzie się z mocnym akcentem na turystykę krajową, a wystawcy i partnerzy targów, w tym przedstawiciele regionów i organizacji turystycznych, udowodnią, że Polska to kraj mający wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Tour Salon to także inspirujący program wydarzeń. Na scenie targowej, w ramach cyklu „Giganci (w) podróży” pojawią się znakomici podróżnicy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.
  • Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń - 9 edycja jednej z najważniejszych imprez dla polskich podróżników. Festiwal odbywa się w formie konkursu i jest podzielony na dwie kategorie: Polska i Świat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieranych jest zaledwie kilkanaście prezentacji, które zostaną przedstawione podczas Festiwalu. Można tu spotkać zarówno znanych podróżników, jak i wschodzące gwiazdy i nietuzinkowe postaci z ich opowieściami z najdalszych zakątków świata.