Organizator:

Partnerzy i patroni targów

Podziel się

Poznaj naszych patronów i partnerów medialnych

O targach Bilety Katalog Wystawców

PATRONI TARGÓW CARAVAN SALON POLAND 2023

PATRONAT HONOROWY

PATRONAT MEDIALNY

PZM - Patron Honorowy

Polski Związek Motorowy (PZM) jest polskim związkiem sportowym zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Do najważniejszych celów Związku należy rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego. PZM powstał 30 stycznia 1950 roku z połączenia Automobilklubu Polski (rok założenia 1909) i Polskiego Związku Motocyklowego (rok założenia 1924) i jest jedynym kontynuatorem tradycji obu tych organizacji Związek ma również swoją komisję Caravaning PZM, która zajmuje się popularyzacją tej formy spędzania czasu, organizuje, współorganizuje i patronuje zlotom, targom i wydarzeniom branżowym. Dodatkowo Caravaning PZM prowadzi swoją zakładkę na portalu internetowym PZM, gdzie można znaleźć wiele wartościowych informacji na temat karawaningu i wydarzeń.

Odwiedź naszego partnera Więcej o Patronie

Stowarzyszenie Polska Grupa Caravaningowa

Największe i najaktywniejsze stowarzyszenie branżowe, które powstało w 2019 roku z inicjatywy wielu osób z branży m.in. dealerów pojazdów, producentów pojazdów specjalnych kempingowych, wystawców, przedstawicieli wypożyczalni pojazdów kempingowych i mediów. Wzorem dla stowarzyszenia są działające od wielu lat organizacje europejskie. Jest największą polską organizacją o tym profilu, której istotne znaczenie ma to, że członkami są zarówno małe, średnie, jak i duże firmy oraz osoby fizyczne związane z branżą i światem caravaningu. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na potrzebach branży caravaningowej i campingowej w Polsce.

Odwiedź naszego partnera

Portal CampRest

Czołowy i jeden z najchętniej odwiedzanych portali branżowych w Polsce, który jest nie tylko intuicyjną i rozbudowaną wyszukiwarką kempingów w Polsce oraz całej Europie, ale również wszelakich firm działających w branży karawaningowej zaczynając na wypożyczalniach poprzez serwisy oraz dealerów różnych marek kamperów przyczep i usług związanych z szeroko rozumianym caravaningiem i światem kempingowym. CampRest to przede wszystkim właściciele, czyli Kasia i Piotr, kopalnia porad, wiedzy i kompleksowego doradztwa w kwestiach planowania podróży kamperem! Cechuje ich ogromne doświadczenie, ponieważ większość roku spędzają w drodze na kempingach i wydarzeniach branżowych, odkrywając wciąż nowe i piękne miejsca, do polecenia i opisania. Portal oprócz funkcji wyszukiwania, zawiera też dział z testami kamperów i innych pojazdów, szeroką bazą wiedzy oraz część blogową, gdzie czytelnicy znajda informację o rynku caravaningowym, relacje z wyjazdów Kasi i Piotra, właścicieli portalu, oraz porady i tematy lifestylowe.

Odwiedź naszego partnera

OTOMOTO

OTOMOTO to platforma, na którą składa się ekosystem narzędzi wspierających w zakupie i sprzedaży samochodów, w tym także samochodów zabytkowych i kamperów, motocykli, pojazdów ciężkich, maszyn rolniczych oraz części motoryzacyjnych. Serwis oferuje dealerom szereg rozwiązań wspierających biznes i skuteczne dotarcie do klientów, m.in. - możliwości pozyskiwania samochodów - weryfikację wartościowych leadów (Analiza połączeń) - narzędzia podnoszące widoczność ogłoszeń w serwisie (Wyróżniony Dealer) - stałe wsparcie opiekuna Co miesiąc OTOMOTO odwiedza średnio 5,9 mln Polaków (dane Gemius). Poza bezpośrednim wsparciem w zakresie prowadzenia biznesu, OTOMOTO jest także źródłem wiedzy o świecie motoryzacji. Od lat wydaje raport Internetowy Samochód Roku, w którym prezentuje najpopularniejsze pojazdy i preferencje użytkowników, a także zwraca uwagę na najważniejsze trendy pojawiające się na rynku. Dodatkowo OTOMOTO wspiera edukację i wiedzę o samochodach poprzez prowadzenie autorskiego serwisu informacyjnego Motopedia oraz kanału na YouTube z testami samochodów – OTOMOTO TV.

Odwiedź partnera

Polski Caravaning

Największy na rynku polskim magazyn poświęcony karawaningowi i wszystkiemu, co związane z tym sposobem spędzania wolnego czasu. W magazynie oraz na prowadzonym przez Polski Caravaning portalu internetowym, znajdziemy artykuły związane nie tylko z karawaningiem, ale również podróżami, sprzętem turystycznym oraz szerzej pojętą motoryzacji. Na łamach czasopisma prezentują szeroką ofertą firm produkujących, sprzedających, wypożyczających przyczepy i samochody kempingowe oraz akcesoria. Na portalu oprócz, podstawowej wiedzy, nowości, testów i informacji ze świata caravaningu, znajdziemy też informacje o kempingach i destynacjach na wakacyjne wypady z kamperem lub przyczepą. Ciekawostką na portalu jest również dział Kobiecym Okiem, gdzie autorki opowiadają o świecie karawaningu z kobieciej perspektywy.

Odwiedź naszego partnera

Na Biwaku

Jest to profesjonalny kanał na Youtube prezentujący polską branżę caravaningową i świat kempingowy. Na kanale oraz social mediach Na Biwaku znajdziemy prezentacje i testy kamperów oraz przyczep kempingowych, propozycje wyjazdów, coś dla początkujących oraz relacje z różnych wydarzeń caravaningowych takich jak zlot, targi czy prezentacje branżowe. Ciekawą inicjatywą jest też emitowane, co tydzień „Biwak News”, z którego można dowiedzieć się co ciekawego wydarzyło się w świecie caravaningu, nie tylko polskim, w ostatnim tygodniu. Autorem i głównodowodzącym projektu jest Bartłomiej Ryś, jeden z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych dziennikarzy caravaningowych w Polsce. Postać aktywnie wspierająca rozwój branży i społeczności związanej z tą forma spędzania czasu. W czasie targów, dzięki współpracy z Bartkiem i jego ekipą powstanie na pewno wiele ciekawych relacji, prezentacji czy wywiadów.

Odwiedź naszego partnera

Moto RP

Jeden z wiodących serwisów internetowych poświęconych motoryzacji w każdym wydaniu. Jest częścią jednego z najchętniej czytanych dzienników w Polsce – Rzeczpospolita. Na portalu można znaleźć informacje o nowościach, newsy, testy samochodów i innych pojazdów, analizy i opinię na temat każdego aspektu związanego z motoryzacją w Polsce i na świecie. Również caravaning jest jednym z coraz częściej poruszanych na portalu tematów, świadcząc o rozwoju i wzroście popularności branży.

Odwiedź naszego partnera

Campermajstry

Jedna z największych i najaktywniejszych grup facebokowych i społeczności zrzeszających fanów Caravaningu. Pod przewodnictwem Grzegorza "Gino" Dubrowskiego działa aktywnie nie tylko w internecie, tworząc platformę do wymiany doświadczeń, porad i relacji z podróży ale również organizując i patronując wielu zlotom i eventom. Podczas Caravans Salon Campermajstry są współorganizatorem Strefy Retro w Pawilonie 4, gdzie można zobaczyć dużą liczbę niesamowitych, zabytkowych i klimatycznych pojazdów turystycznych.

Odwiedź naszego partnera

Chcesz zostać naszym partnerem medialnym? Napisz do nas!

Michał Dublaga
Michał Dublaga