NEWS

GOŚCIE: PODRÓŻOVANIE, FOXES IN EDEN ORAZ CALLUNA TRIP GOŚĆMI SPECJALNYMI TARGÓW CARAVANS SALON POLAND 2021 | BILETY DOSTĘPNE TYLKO ONLINE | STREFA RETRO | STREFA VANLIFE/HAND MADE | PREMIERY KAMPERÓW I PRZYCZEP | 1 BILET NA 3 IMPREZY  

Organizator:

Strefa Vanlife/Hand Made na Caravans Salon

11:00 - 16:00
Pawilon 4
Strefa Hand Made/Vanlife zlokalizowana razem ze Strefą RETRO w Pawilonie 4 MTP to miejsce, w którym swoje kampery, kampervany i busy zaprezentują nasi goście/vanliferzy, którzy na co dzień żyją na 4-kółkach i propagują taki styl życia na swoich blogach, social mediach i kanałach YT oraz właściciele samodzielnie zrobionych, wyremontowanych czy zbudowanych kamperów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami w ramach konkursu CampRest.com

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

12:00 - 17:30
Pawilon 11
Organizator: MTP Grupa
Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to podróż dookoła Świata w jednym miejscu. W konkursie o „Złoty Ślad” zmierzy się aż 16 finalistów, którzy zabiorą widzów ma piękną wyprawę dookoła świata. W planie podróży są tak odległe miejsce jak Laos, Birma, Wenezuela, Namibia, Stany Zjednoczone, Kanada i Archipelag Raja Ampa.

Strefa Retro Caravans na Caravans Salon

12:00 - 12:00
Pawilon 4
Tegoroczna strefa Retro Caravans Salon, podobnie jak rok temu jest współorganizowana z grupą CamperMajstry. Pawilon 4, który został przeznaczony na Strefy Specjalne, w tym Retro, zaskoczy nas wieloma unikatowymi pojazdami z lat 70/80/90 które zarówno w latach produkcji jak i dzisiaj wzbudzają ogromne emocje i przyciągają fanów motoryzacji i karawaningu.

Bułgaria: całoroczny kierunek turystyczny - prezentacja

14:30 - 16:00
Pawilon 10
Organizator: MTP Grupa
W ramach prezentacji Bułgarii na targach planowane jest wystąpienie J.E. pani Margarity Ganevej, Ambasadora Pełnomocnego i Nadzwyczajnego Republiki Bułgarii w Polsce, prezentacja Narodowego Przedstawicielstwa Turystycznego o charakterze reklamowo-informacyjnym, przedstawiająca możliwości turystyczne Bułgarii i promująca kraj jako atrakcyjny i bezpieczny kierunek turystyczny.Po sesji z wystąpieniami przewidziany jest czas na dyskusje i zadawanie pytań.