KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Zostań naszym wystawcą i weź udział w największych targach caravaningowych w Polsce!

Podziel się

Targi Caravans Salon Poland 2023 odbędą się w tym roku w dniach 26-29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla wszystkich firm związanych z caravaningiem, kempingiem i szerzej pojętą turystyką outdoorową, to najlepsza okazja nie tylko do zaprezentowania swojej oferty, ale również na zdobycie cennych kontaktów i nowych kontraktów w branży, która dynamicznie się rozwija. Warto rozważyć swój udział już dziś, ponieważ obecne okazyjne ceny powierzchni wystawienniczej obowiązują tylko do 30 czerwca.

Najlepsze miejsce do prezentacji swojej oferty

Obecność na największej imprezie targowej poświęconej caravaningowi w naszym kraju – Caravans Salon Poland w Poznaniu, to nie tylko dostęp do tysięcy zwiedzających i setek osób z branży, ale również szereg innych korzyści. Do najważniejszych z nich można zaliczyć bezpośredni kontakt z klientem końcowym, użytkownikami produktu, okazja do porównania ofert innych firm i zdobycia nowych klientów, którzy chętnie wybierają targi, jako miejsce, w którym w jednym miejscu i czasie mają do dyspozycji przekrój ofert rynkowych.

Duża część osób odwiedzających targi Caravans Salon Poland, to ludzie zorientowani w tematyce caravaningowej, którzy poszukują rozwiązań i ofert dla siebie a tak duża impreza jest dla nich okazją do ostatecznej decyzji i końcowego zakupu. Z drugiej strony każda kolejna edycja zachęca kolejne setki i tysiące zwiedzających do lepszego poznania, czym jest caravaning i jak jest różnorodny.

Wśród naszych wystawców coraz częściej pojawiają się krajowe centrale i fabryki danych marek takie jak Rapido, Hymer, Hobby czy Niewiadów. To dodatkowy prestiż i ranga dla naszej imprezy.

Formularz zgłoszeniowy Zakres tematyczny targów Katalog Wystawców Dlaczego warto?

Dlaczego warto zostać naszym wystawcą?

  • Kompleksowy zakres tematyczny targów – kampery, przyczepy, akcesoria, technologie itd.
  • Największa i najbardziej prestiżowa impreza caravaningowa w Polsce
  • Nowoczesna powierzchnia wystawiennicza i kompleksowa obsługa
  • Potencjał sprzedażowy
  • Okazja do poszerzenia swoich kontaktów i kompetencji (networking)
  • Rozwój działalności pod kątem marketingowym i wizerunkowym

Co więcej chętnie współpracujemy z naszymi wystawcami na płaszczyźnie marketingowej, dzięki czemu Wasze produkty zyskują dodatkowe okazje promocyjne i zasięgi.

Więcej o korzyściach dla naszych wystawców znajdziesz TUTAJ

Największa impreza z potencjałem rozwojowym

V edycja targów Caravans Salon Poland była pod wieloma względami rekordowa. Pięć w całości zapełnionych pawilonów wystawienniczych, niemal 40 000 m2 samej ekspozycji caravaningowej ekspozycji, ponad setka wystawców i przeszło 20 000 zwiedzających dobitnie o tym świadczą. Koncepcja imprezy, połączenie targów branżowych z imprezą nastawioną na szeroką promocję caravaningu wśród Polaków, sprawia, że targi wciąż mają duży potencjał rozwojowy. Specjalne strefy Vanlife i Retro, powiększany z roku na rok Zlot Przystanek_targi oraz odbywające się w tym samym czasie i miejscu, w ramach jednego biletu targi Tour Salon i Yacht Salon oraz Festiwal Śladami Marzeń, tworzą razem dużą i kompleksową imprezę o tematyce turystycznej z dużym akcentem na caravaning z racji największej ekspozycji.

Przy okazji edycji 2023 mamy do dyspozycji dodatkowe powierzchnie wystawiennicze, dodatkowe miejsce do powiększenia zlotu (do blisko 300 ekip) oraz plany na dalszy rozwój Stref Specjalnych i programu Sceny. Z pewnością będzie to miało swoje przełożenie na wzrost prestiżu i rozpoznawalności imprezy a co za tym idzie, na większą liczbę odwiedzających.

Jak zostać wystawcą? Sprawdź TUTAJ

Oferta uczestnictwa - FORMULARZ

Zgłoszenie do 30 czerwca 2023 roku to gwarancja najniższych cen powierzchni i opłat rejestracyjnych!!

Termin: 26-29 października 2023

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie