KUP BILET NA NAJWIĘKSZE TARGI CARAVANINGOWE W POLSCE !!! 🚐🚚 DOSTĘPNE NA TOBILET.PL 🚐🚚  

Organizator:

Informacje prasowe

Podziel się

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych i gotowych do edycji materiałów informacyjnych.

Grafiki Promocyjne do pobrania Paczka Zdjęć do pobrania O targach Bilety

Stoiska dużych producentów znów na Caravans Salon Poland

Strefy tworzone bezpośrednio przez producentów/fabryki kamperów i przyczep to wciąż rzadkość na targach w Polsce, Czechach i innych państwach, które rozwijają dopiero swój rynek caravaningowy. Tym bardziej należy docenić, że już po raz trzeci z rzędu stoiska producenckie znajdą się na planie Caravans Salon w Poznaniu.

O targach Stoiska Dużych Producentów Na CSP2023

Już ponad 80 wystawców na liście poznańskich targów Caravans Salon Poland

Lista wystawców tegorocznej, VI edycji targów Caravans Salon rośnie w szybkim tempie. Organizatorzy potwierdzają już ponad 80 zgłoszonych na imprezę firm i czekają na potwierdzenie kolejnych. W tym roku od 26 do 29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich szykuje się kolejna rekordowa, pod kątem ekspozycji, impreza caravaningowa. Wśród zgłoszonych firm znajdziemy zarówno liderów rynku i producentów oraz firm, które swoją ofertą wciąż rozszerzają pojęcie caravaningu, a także sporo debiutantów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Katalog Wystawców Ponad 80 Wystawców Na Liście CSP2023

Największe polskie targi caravaningowe już 26-29 października w Poznaniu

Targi Caravans Salon Poland 2023 odbędą się od 26 do 29 października w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To obecnie największe wydarzenie caravaningowe w naszym kraju, w tym roku zyskało dodatkowy, czwarty dzień, który będzie dedykowany biznesowi. VI edycja targów to również dodatkowa przestrzeń wystawiennicza, większy zlot caravaningowy i więcej gości w Strefie Vanlife. Więcej informacji w materiale do pobrania

O targach Największe Targi Kamperów Już Niedługo W Poznaniu

Strefa OFFROAD/RTO na Caravans Salon Poland 2023

Podczas 6 edycji targów Caravans Salon Poland w Poznaniu zadebiutuje nowa strefa wystawiennicza: OFFROAD/RTO. Organizatorzy targów, we współpracy z wystawcami, postanowili stworzyć na targach caravaningowych miejsce dla entuzjastów wypraw poza szlakiem i biwakowania w trudniejszym terenie. Ekspozycję poświęconą tej tematyce zaplanowano w Pawilonie 8. Międzynarodowych Targów Poznańskich i będzie ona integralną częścią całej ekspozycji największych targów caravaningowych w naszym kraju.

Strefa OFFROAD/RTO na Caravans Salon Poland 2023 Strefa Offroad Na Caravans Salon Poland 2023

Raport Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i Stowarzyszenia Polska Grupa Caravaningowa

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Polska Grupa Caravaningowa przedstawiają raport rejestracji nowych i używanych kamperów oraz przyczep kempingowych 2022 roku opracowany na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Zobacz pełen raport

GORĄCA PREMIERA NA CARAVANS SALON W POZNANIU – HYMER VENTURE S

Organizatorzy targów Caravans Salon Poland w Poznaniu potwierdzają, że to właśnie na imprezie, która odbędzie się w dniach 21-23 października swoją Polską premierę będzie miał kampervan nowej generacji Hymer Venture S. To kolejny dowód na rosnące znaczenie naszego rynku na caravaningowej mapie Europy. Więcej w materiale do pobrania poniżej

PEŁNA TREŚĆ ARTYKUŁU MATERIAŁ RPASOWY DO POBRANIA

Najnowsze dane z branży caravaningowej - raport PZPM i PGC

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Polska Grupa Caravaningowa przedstawiają raport rejestracji nowych i używanych kamperów oraz przyczep kempingowych w pierwszym półroczu 2022 roku opracowany na podstawie danych z Centralnej Ewidencji Pojazdów.

PEŁNA TREŚĆ ARTYKUŁU MATERIAŁ PRASOWY DO POBRANIA

Pierwszy etap zgłoszeń wystawców na Caravans Salon Poland za nami

Wraz z końcem czerwca zakończyliśmy pierwszy etap zgłoszeń wystawców na targi Caravans Salon Poland 2022. Już dziś wiadomo, że zwiedzający zobaczą minimum setkę marek od ponad 40 wystawców, a to dopiero pierwszy etap zgłoszeń! Taki wynik na ponad 3 miesiące przed imprezą jest imponujący, ponieważ wielu wystawców zwykle decyduje o zgłoszeniu na kilka tygodni przed targami.

Pełna treść artykułu Materiał prasowy do pobrania

5 powodów, dla których warto odwiedzić targi Caravans Salon Poland

Caravans Salon Poland w Poznaniu to kluczowa dla branży i fanów caravaningu impreza w Polsce. Jest wiele powodów, dla których każdy pasjonat i sympatyk kamperów i podróży powinien tu być 21-23 października 2022. Wybraliśmy 5 najważniejszych argumentów przemawiających za wizytą na Caravans Salon 2022

Pełna treść artykułu Materiał prasowy do pobrania

Ambitne plany na Caravans Salon 2022 w Poznaniu

V edycja targów caravaningowych w Poznaniu zapowiada się bardzo interesująco a plany organizatorów imponują. Pięć pawilonów wystawienniczych, niemal 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej do dyspozycji wystawców, większy zlot oraz dwie imprezy towarzyszące. Od 21 do 23 października ma szansę odbyć się największa impreza targowa poświęcona turystyce caravaningowej od wielu lat. | Więcej informacji w materiale do pobrania

O targach Materiał prasowy do pobrania

Informacje Prasowe Caravans Salon 2022

  • Knaus, Buerstner i MTM dołączają do listy wystawców Caravans Salon Poland 2022 PRZECZYTAJ | POBIERZ
  • Kolejni potwierdzeni wystawcy - CSP 2022 rośnie w siłę! PRZECZYTAJ | POBIERZ
  • To już pewne! V edycja Caravans Salon Poland w Poznaniu od 21 do 23 października 2022 roku

    PRZECZYTAJ | POBIERZ

Informacje Prasowe Caravans Salon 2021

 

Informacje Prasowe Caravans Salon 2020